Mayn Medya olarak ürettiğimiz tüm jimmy jibler ve steadycamler fiyat-performans ürünüdür. Aldığınız Jimmy Jib size uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden hizmet edebilmelidir. Bu yüzden Mayn Medya olarak jimmy jib lerimizi sağlam malzemeler ile yüksek mühendisliği birleştirerek tasarlıyoruz. Uzun yollar işlevini kaybetmeden, her türlü havada ve her türlü arazide problem yaşamadan kullanabileceğiniz Jimmy Jiblerimiz birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup her parçası birinci sınıf işçilikle üretilmiştir. Kamera kutusu, vinç ipleri, kancaları, motorları, sütünları, ağırlık kaldırma sistemi ve herbir parçası birinci sınıf materyalden üretilen jimmy jibler yüzlerce, binlerce çekimi her türlü ortamda ve hava durumunda sorunsuzca kayıt yapabilir. En eski model ve en yeni model kameraların hepsinin rahatça uyum sağlayabileceği jimmy jiblerin her bütçeye uygun bir modeli bulunmaktadır. Fiyat performans analizine göre en uygun jimmy jibleri biz üretiyoruz. Kullandığımız birinci sınıf materyal, uzun yıllar aşınma yapmadan veya kırılmadan kullanılması için özel olarak tasarlanmış birleştirme noktaları, güçlendirilmiş çelikden üretilmiş taşıyıcı kolonları sayesinde jimmy jiplerimizi uzun yıllar ekstra harcama yapmadan kullanabilirsiniz. Kurulum ve kullanma kılavuzlarına bakarak düzenli bakımını yapabilir ve kutusundan çıkan yedek parçaları kullanarak harcama yapmadan bozulan kısımlarını onarabilirsiniz. Yıllarca sorun çıkartmadan çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiş jimmy jiblerimiz sayesinde işletmenizin bütçesini zorlamadan yapmak istediğiniz tüm projeleri yapabilirsiniz. Yerli üretim jimmy jib yurt dışından ithal edeceğiniz jimmy jiblere göre daha dayanıklı ve sağlam olmakla kalmayıp çok daha hesaplıdır. Aynı zamanda yerli üretim jimmy jib aldığınız zaman hiçbir sıkıntı yaşamadan onarımı ve garantisi için servise gönderebilir veya bir gün içerisinde sipariş ettiğiniz yedek parçayı alabilirsiniz. Kendi mühendislerimiz tarafından tasarlanan jimmy jiplerimiz Türkiyede bulunan atolyelerimizde tecrübeli mühendislerimiz tarafından üretilmekdir.

Jimmy Jibler her alanda ve zeminde çalışmaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Alt tepsisi, tripot şekildeki ayakları, ayaklarındaki ve gövdesindeki kelepçe ve halat sistemleri, tekerlekleri, frenleri ve özel geliştirilmiş birleştirme yapısı ile Jimmy Jib yer yüzündeki tüm zeminlerde kullanılabilir. Düğün, kına, nişan, mevlüt, doğum günü, kutlama, parti, lansman, reklam, kısa film, film, reklam filmi, albüm, klip, mezuniyet, açılış çekimi yapabilirsiniz jimmy jiple. Toprak arazi, taşlık arazi, çimenlerin üstü, mera, çayır, tarla, sokak, salon, düğün salonu, kına salonu, spor salanu, açık havada, tüm hava şartlarında ve tüm zemin çeşitlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmurlu, karlı, rüzgarlı, sıcak, soğuk, tipili… tüm hava şartlarında güvenli birşekilde jimmy jipi kullanbilirsiniz.

Jimmy jib sağlam gövdesi, birinci sınıf materyalden üretilmiş parçaları, paslanmaz çelik gövdesi, güvenlik pinleri ve çekme halatları ile son derece güvenlidir. Size tüm zorlu hava şartlarında ve tüm arazilerde kolaylıkla ve güvenli bir şekilde hizmet eder. Özel tekerlekli yapısı ile kolayca tüm arazilerde kullanabilirsiniz jimmy jipi. Rüzgarlı havalarda çekme halatları, güvenlik pinleri, ağırlık merkezi ve özel üretim ağırlıkları ile çektiğiniz görüntüleri sarsılmadan, sorunsuzca çekebilirsiniz. Ayrıca jimmy jipin baş kısmında bulunan 4 aksisli ve üç aksisli motorlar sayesinde geniş alanları tek bir noktadan kolaylıkla ve hızlıca çekebilirsiniz.

Paslanmaz çelik gövdesi ve tüm parçalarında birinci sınıf malzeme kullanılmasından dolayı yağmurlu havalarda jimmy jib vazgeçilmeziniz olacak. Karlı havalarında hesaba katılarak üretildiği tekerlekleri ve tekerleklerindeki frenleri sayesinde buzlu ve karlı zeminlerde kolaylıkla ve hiçbir aksaklık yaşamadan çekimlerinizi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikden üretilen jimmy jib su kenarlarında, nemli havalarda, yağmurda, tipide, karlı havalarda sorunsuz kullanılabilir. İstediğiniz tüm zeminlerde, tüm hava şartlarında ve tüm alanlarında jimy jipi kullanabilirsiniz.

Jimmy Jib profesyonel kamera çekimlerinde kullanılan ürünlerden biri olup son derece gerekli cihazlardan biridir. Yurt içerisinde üretimi pek mümkün olmayan ancak neredeyse her kamera çekiminde işe yarayan bir özellikte olmasından dolayı tercih edilen bu makineler farklı yönlerde çekim yapabilme avantajına sahiptir. Kaliteli çekimler yapmak isteyenler için üretilen bu ürünlerin sayısız avantajı bulunuyor olsa da bu avantajların başında hızlı kurulumları gelmektedir. Bir ürünü kurmak için saatlerce uğraşmak çoğu zaman verimsiz çalışmalar yapılmasına neden olduğu için mutlaka hızlı kurulabilen araçlardan kullanılması daha iyi olacaktır. Jimmy Jibler ise farklı çeşitlerde üretilen ürünlerdendir. Bu ürünler kendi içerisinde büyük küçük gibi özelliklere ayrıldıkları için kurulumları farklı olabilmektedir.

Read More

Profesyonel anlamda kamera çekimi yapacak olan kişilerin ya da yapım ekiplerinin tercih ettiği ürünlerden olan Jimmy Jibler kamera arkasında büyük işler halleden bir ürün olmaktadır. Kullanım açısından oldukça basit bir yapıda olması ile birlikte hızlı kurulum gibi önemli özellikleri de olan bu ürün kolay taşınma özelliği ile de tercih edenlerin beğenisini kazanmaktadır. Hemen her kamera çekimine önemli bir rolü olan Jimmy Jib kolay taşınabilir özellikte olmasaydı oldukça ağır ve hantal bir ürün olarak daha az yerde kullanılacaktı. Ancak kolay taşınması bu ürünü her yere götürebilme, bir anda ortaya çıkan çekimler için hemen kurulabilme ayrıcalığı sunmaktadır.

Read More

Jimmy Jib terazi biçiminde bir tarafında ağırlıkların yer aldığı diğer bir tarafında kameranın yer aldığı önemli mekanik sistemlerdir.
Özellikleri bakımından kullanım kolaylığı kazandırması bu sistemlerin tercih edilmesinde en büyük sebeplerden bir tanesidir. Jimmy jib kamera sistemleri 180 ve 360 derecelik yapıları ile boruları ile de ön plana çıkmaktadır.

Read More

Jimmy Jib Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jimmy Jib sinema sektöründen istenilen açılarda görüntüler almanıza yarayan önemli teknik ekipmanlardan bir tanesidir.

Bu tarz önemli ekipmanları tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Jimmy Jib Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler noktalara değineceğimiz bu yazımızda birbirinden önemli bilgiler ile sizlerin karşısında bulunmaktayız.

Read More

Jimmy jib oldukça profesyonel görüntü alabilme özellikleri ile kaliteli çekimler yapabilmeyi sağlayan tek cihazdır…

Jimmy jib’in özelliklerini aktaracağımız bu yazımızda birbirinden değerli özelliklerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Jimmy jib hızlı kurulum yapılabilir özelliği ile hızlı iş yapılabilmesini sağlayan önemli mekanik cihazlardır. Hızlı kurulum yapılabilme özelliği sayesinde istenilen her mekâna kurulabilir bir yapıda olan bu cihazlar işlerinizi oldukça fazla bir şekilde kolaylaştıracaktır. Read More

Jimmy jib; profesyonel görüntüler elde edilmesine yarayan vinç’e benzeyen görüntüsü ile kaliteli mekanik araçlardır.
Oldukça kaliteli görüntüler elde edilmesine yarayan Jimmy jibler sinema, dizi, film, reklam gibi sektörlerin önemli yardımcı malzemeleri arasındadır.
Canlı yayınlarda, haber bültenlerinde, belgesellerde, futbol maçlarında, klip çekimlerinde kullanılan bu profesyonel kamera sistemleri kullanışlı özellikleri ile de dikkat çekmektedir.
Jimmy jib modelleri sağlamlık yönünden de oldukça iyidir.Yerden destek alabilir yapısı ile sağlamlığını artıran yapısı titrek olmayan sağlam görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır.

Read More

Jimmy Jib Kullanım Kolaylığı
Kameralar pek çok alanda kullanılabilen ürünlerdendir. Hemen her çeşidi bulunan bu ürünlerle yapılan çekimlerde ise yüksek kalite ve farklı çekim avantajlarını yakalamak için çeşitli kamera sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemlerin başında gelen Jimmy jibler ise terazi şeklinde olan ve her yöne hareket edebilen özelliği ile bir kamera sayesinde çok farklı noktalardan çekim yapılmasına imkân vermektedir. Genel çekimlerden farklı açı çekimlerine kadar her alanda profesyonel kamera kullanımını kolaylaştıran bu ürün kısa sürede kurulabilen ve kolaylıkla taşınabilen yapısı sayesinde pek çok kameramanın da verimli çalışmalar yapmasını sağlamaktadır. Kullanım açısından farklı modellerde üretilen Jimmy Jib sistemleri dış mekân çekimlerinden set çekimlerine kadar her yerde tercih edilmektedir.

Read More

Terazi şeklinde bir ucuna kameranın döşendiği diğer bir ucuna ağırlıkların konulduğu bu sistemlere Jimmy Jib denmektedir.

Jimmy Jib nedir? Sorusunun cevabı ile yazımıza başlamış bulunmaktayız. Profesyonel kamera sistemleri olan bu kaliteli cihazlar her türlü amaca hizmet edebilmesi için tasarlanmıştır.

Bilindiği gibi ülkemizdeki dizi sektörünün namı yurt dışına kadar yayılmıştır. Böyle büyüklüğe erişmiş bir sektörün Jimmy Jib gibi teknolojik cihazları kullanması en doğru seçim olacaktır. Zoom’lu ve Zoom’suz çekimler yapılabilmesine olanak tanıyan bu kameralar ile HD kalitesinde görüntüler elde edilmesi mümkündür.

Read More