Mayn Medya Hakkında

   

Tam 15 yıl önce pazarda varolan arz talep açığını fark ederek sektöre giriş sağladık. Kuruluş amacımız pazarda yer alan ithal malların sayısının çok üzerinde üretim yapmak ve yerli üretimi arttırmak asıl amaçlanandı. Heyecan ve tutkuyla başlanan serüvende çok zorluklar ve olumsuzluklarla karşılaştık. Uzun ve yoğun bir Ar-Ge çalışma döneminin ardından ilk ürünümüzü pazarın beğenisine sunduk. İlk yerli Jimmy Jib firma olmanın gururuyla birlikte müşterilerimiz son derece olumlu geri dönüşleriyle motivasyonumuz yükseldi.

Taleplerin çoğalmasıyla birlikte daha çok çalışmaya ve müşterilerimizin isteklerini yetiştirmek için geceli gündüzlü çalışma döngüsüne girdik. İlkleri başarmaya devam ettik ve 12 metrelik Jimmy Jib’i üretimini sağladık. Üretim ve servis hızımızında gelişmesiyle parelel olarak Irak, Dubai, Azarbeycan’la Orta Doğu ve Asya; Almanya, Hollanda, Fransa’yla Avrupa ve son teslimatlarımızla Amerika olmak üzere dış pazara açıldık. Çalışma disiplinimiz, iş ahlakımız, dürüstlüğümüz, üretimdeki sıfır hata anlayışımız dış pazarda da başarılı olmamızı sağladı.

Ulusal ve uluslararası fuarlarda gördüğümüz büyük ilgi, işimize verdiğimiz önemin ne denli büyük olduğunu gösterdi.

Uzun yıllar süren çalışma hayatımızda kazandığımız tecrübeler ve sürekli yükselen başarı grafiğimiz önümüzdeki en büyük engeli ”Yerli üretime karşı olan önyargıyı” kırmamızı sağladı. Piyasa kalitede dünya standartlarında üretim yaparken en uygun fiyatı verdiğimizi kabullenmiş durumda. Yerli üretimde 1 numara olduğumuz da yüksek sesle söyleniyor. Biz de bu konuda iddialıyız zaten.

Bu anlattıklarımız kendimize niye bu kadar güvendiğimizi açıklıyor diye düşünüyoruz. O yüzden gönül rahatlığıyla ürünlerimizin sınırsız sayıda sökülüp takılabileceğini, kullandığımız malzemelerin ömürlük olduğunu, en kolay taşıma ve en hızlı kurulum özelliklerinin olduğunu söyleyebiliyoruz. Aynı zamanda bizim standartlarımızda üretim yapanlar arasında en uygun fiyat garantimizin olduğunu da. Tabi estetik tasarım ve kusursuz çalışma performansı da var.
Bizi daha iyi anlamanız ve ürünlerimizi denemeniz için sizleri ofisimize bekliyoruz. Hepiniz davetlisiniz.