Jimmy Jib profesyonel çekim konusunda beklentileri karşılayan bir kamera sistemidir. Günümüzde bu araçlar her türlü mekanda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Her kamera çekiminden yüksek kalite çekim deneyimi sunan Jimmy jip sistemleri farklı yönlerde çekim yapabilir. Kaliteli çekim konusunda sayısız avantajı bulunan Jimmy jipler ayrıca hızlı bir şekilde kurulabiliyor. Ürünü satın aldıktan sonra kurmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmıyor. Jimmy Jibler farklı ebatları ile mekan büyüklüğüne göre çekim desteği sunabiliyor.

Doğal Çekimler İçim İdeal

Özellikle belgesel çekimleri en zor alanlardan bir tanesidir. Bu zorlu koşullarda belgeselciler yüksek kalite çekim yapabilmek içi Jimmy jip sistemlerinden destek alıyor. Bir hayvanın ve ya doğa üzerindeki başka bir canlının çekimi yapılırken bu araçlar her türlü arazide HD kalitede görüntü verebiliyor. Kolayca kurulabile Jimmy jip sistemleri doğal çekimler için ideal bir çekim desteği verebiliyor. Klip ya da film çekimlerinde de Jimmy Jibler beklentileri karşılayacak çekim desteği verebiliyor. Uzun süren set çekimlerinde zaman kaybı yaşanmaması için kameraların hazır tutulması gerekir. Jimmy jib by konuda sizlere profesyonel bir destek sunabiliyor. Büyük setlerden iç mekan çekimlerine kadar her yerde kullanılan bu araçlar pek çok kişi tarafından takip ediliyor.

Canlı Yayında Yüksek Kalite

Geniş kullanım alanı sayesinde Jimmy jib canlı yayınlarda da yüksek kaliteli çözümleri sunabiliyor. Canlı yayınları daha etkileyici kılması sayesinde bu araçlar izleyenlerinde beğenisini kazanıyor. Stüdyolarda yapılan çekimleri daha yaratıcı bir hale getiren Jimmy jip sistemleri milyonların karşısına çıkacak olan canlı yayın çekimlerinde de vazgeçilmez ürünlerden biri olmayı başarıyor.

Jimmy Jiblerin farklı alanlarda kullanılabiliyor. Her alanda profesyonel çekim yapmayı sağlayan bu sistemler özellikler organizasyonlarda sıklıkla tercih ediliyor. Jimmy Jib kullanımı konusunda beklentilerinizi karşılayabilecek ürünleri sizlere sunabiliyoruz. Jimmy Jib sistemleri farklı boyutlarda üretilebiliyor. Tekerlekli yada tekerleksiz gibi çeşitleri ile her alanda beklentilerinizi karşılayacak çekim desteği verebiliyor. Uygun fiyata Jimmy jip sistemleri tek tıkla incelemek isterseniz hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Size özel çekim araçlarımız ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Jimmy Jib her türlü dış ve iç çekim konusunda aradığınız profesyonel çekim desteği sunan önemli mekanik sistemdir.

Kolay kullanımı bu sistemlerin sıklıkla tercih edilmesine neden oluyor. Jimmy jib kamera sistemleri 180 ve 360 derecelik çekim yapabilme özelliği ile beklentileri tam olarak karşılar.

Jimmy Jib’in kalitesi özellikle dış mekan çekimlerinde son derece önemlidir. Uzayıp kısalabilir yapıya sahip olan bu borular istenilen açılardan çekim yapabilmenizi sağlar. Jimmy jib kamera sistemlerinin istenilen her açıdan profesyonel çekimler yapabilmenize yardımcı olur. Bu borular yardımıyla zorlu doğa koşullarında bile beklentilerinizi karşılayacak görüntülere ulaşabilirsiniz. Devamı

Jimmy Jib sinema sektöründen dizi sektörüne kadar farklı açılarda görüntüler almanızı sağlar. Günümüzde bu sistemler profesyonel çekim konusunda sizlere gerekli desteği verebiliyor.

Jimmy Jib hareket kolaylığı sayesinde HD kalitede görüntü alabilmenize yardımcı olur. Hareket esnekliği sayesinde her alan çekim yapabilen bu sistemler tam da beklenilenlere yanıt verebiliyor.

Terazi şeklinde yapısı her açıdan görüntü alabilmesini sağlar. Jimmy jib son derece işlevsel bir kameradır. Profesyonel çekimlerde kullanılan bu sistemler HD kalitede net görüntüler alabilmenizi sağlıyor. Farklı açılarda görüntü yakalamak isteyenler için ideal ürünlerden biri olan Jimmy Jib canlı yayınlarda, film çekimlerinde ve belgesellerde görüntünün daha kaliteli yakalanmasını sağlar.

Devamı

Kameralar farklı ortamlarda yüksek kalitede çekim desteği sunar. Jimmy jip sistemleri de en çok tercih edilen kamera sistemlerinden bir tanesidir.

Jimmy jibler her yöne hareket edebilen özelliği sayesinde farklı noktalarda çekim desteği verebiliyor. Genel çekimlerden farklı açı çekimlerine kadar profesyonel çekim deneyimini şimdi bu araçlarla yerinde yaşayabilirsiniz. Kısa sürede kurulabilen ve her yere taşınabilen yapısı sayesinde verimli çekim teknikleriyle tanışabilirsiniz. Farklı modellerle piyasaya sunulan Jimmy Jib sistemleri dış mekân çekimlerinden set çekimlerine kadar her alanda kullanılıyor. Devamı

Firmamız jimmy jib modelleri ile sizleri bekliyor. Ürünlerimiz uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden hizmet verebiliyor. Çekim araçlarımızı sağlam malzemeler ile yüksek mühendislikten destek alarak tasarlıyoruz. Uzun yollar işlevini kaybetmeden çekim yapabileceğiniz Jimmy Jiblerimiz birinci sınıf malzemeden üretilerek elinizin altına geliyor. Her türlü çekimi istediğiniz ortamda ve hava Tüm kameralarla rahatça uyum sağlayan jimmy jibler oldukça uygun fiyatlarda satışa çıkarılıyor. Fiyat performans konusunda sizleri üzmeyecek ürünler tasarlıyoruz. Kullandığımız birinci sınıf materyal, uzun yıllar aşınma yapmadan hizmet verebiliyor. Devamı

Mayn Medya olarak ürettiğimiz tüm jimmy jibler ve steadycamler fiyat-performans ürünüdür. Aldığınız Jimmy Jib size uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden hizmet edebilmelidir. Bu yüzden Mayn Medya olarak jimmy jib lerimizi sağlam malzemeler ile yüksek mühendisliği birleştirerek tasarlıyoruz. Uzun yollar işlevini kaybetmeden, her türlü havada ve her türlü arazide problem yaşamadan kullanabileceğiniz Jimmy Jiblerimiz birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup her parçası birinci sınıf işçilikle üretilmiştir.Kamera kutusu, vinç ipleri, kancaları, motorları, sütünları, ağırlık kaldırma sistemi ve herbir parçası birinci sınıf materyalden üretilen jimmy jibler Devamı

Jimmy Jibler her alanda ve zeminde çalışmaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Alt tepsisi, tripot şekildeki ayakları, ayaklarındaki ve gövdesindeki kelepçe ve halat sistemleri, tekerlekleri, frenleri ve özel geliştirilmiş birleştirme yapısı ile Jimmy Jib yer yüzündeki tüm zeminlerde kullanılabilir. Düğün, kına, nişan, mevlüt, doğum günü, kutlama, parti, lansman, reklam, kısa film, film, reklam filmi, albüm, klip, mezuniyet, açılış çekimi yapabilirsiniz jimmy jiple. Toprak arazi, taşlık arazi, çimenlerin üstü, mera, çayır, tarla, sokak, salon, düğün salonu, kına salonu, spor salanu, açık havada, tüm hava şartlarında ve tüm zemin çeşitlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmurlu, karlı, rüzgarlı, sıcak, soğuk, tipili… tüm hava şartlarında güvenli birşekilde jimmy jipi kullanbilirsiniz. Devamı

Jimmy Jib profesyonel kamera çekimlerinde kullanılan ürünlerden biri olup son derece gerekli cihazlardan biridir. Yurt içerisinde üretimi pek mümkün olmayan ancak neredeyse her kamera çekiminde işe yarayan bir özellikte olmasından dolayı tercih edilen bu makineler farklı yönlerde çekim yapabilme avantajına sahiptir. Kaliteli çekimler yapmak isteyenler için üretilen bu ürünlerin sayısız avantajı bulunuyor olsa da bu avantajların başında hızlı kurulumları gelmektedir. Bir ürünü kurmak için saatlerce uğraşmak çoğu zaman verimsiz çalışmalar yapılmasına neden olduğu için mutlaka hızlı kurulabilen araçlardan kullanılması daha iyi olacaktır. Jimmy Jibler ise farklı çeşitlerde üretilen ürünlerdendir. Bu ürünler kendi içerisinde büyük küçük gibi özelliklere ayrıldıkları için kurulumları farklı olabilmektedir.

Devamı

Profesyonel anlamda kamera çekimi yapacak olan kişilerin ya da yapım ekiplerinin tercih ettiği ürünlerden olan Jimmy Jibler kamera arkasında büyük işler halleden bir ürün olmaktadır. Kullanım açısından oldukça basit bir yapıda olması ile birlikte hızlı kurulum gibi önemli özellikleri de olan bu ürün kolay taşınma özelliği ile de tercih edenlerin beğenisini kazanmaktadır. Hemen her kamera çekimine önemli bir rolü olan Jimmy Jib kolay taşınabilir özellikte olmasaydı oldukça ağır ve hantal bir ürün olarak daha az yerde kullanılacaktı. Ancak kolay taşınması bu ürünü her yere götürebilme, bir anda ortaya çıkan çekimler için hemen kurulabilme ayrıcalığı sunmaktadır.

Devamı

Jimmy Jib terazi biçiminde bir tarafında ağırlıkların yer aldığı diğer bir tarafında kameranın yer aldığı önemli mekanik sistemlerdir.
Özellikleri bakımından kullanım kolaylığı kazandırması bu sistemlerin tercih edilmesinde en büyük sebeplerden bir tanesidir. Jimmy jib kamera sistemleri 180 ve 360 derecelik yapıları ile boruları ile de ön plana çıkmaktadır.

Devamı

Jimmy Jib Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jimmy Jib sinema sektöründen istenilen açılarda görüntüler almanıza yarayan önemli teknik ekipmanlardan bir tanesidir.

Bu tarz önemli ekipmanları tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Jimmy Jib Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler noktalara değineceğimiz bu yazımızda birbirinden önemli bilgiler ile sizlerin karşısında bulunmaktayız.

Devamı

Jimmy jib oldukça profesyonel görüntü alabilme özellikleri ile kaliteli çekimler yapabilmeyi sağlayan tek cihazdır…

Jimmy jib’in özelliklerini aktaracağımız bu yazımızda birbirinden değerli özelliklerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Jimmy jib hızlı kurulum yapılabilir özelliği ile hızlı iş yapılabilmesini sağlayan önemli mekanik cihazlardır. Hızlı kurulum yapılabilme özelliği sayesinde istenilen her mekâna kurulabilir bir yapıda olan bu cihazlar işlerinizi oldukça fazla bir şekilde kolaylaştıracaktır. Devamı

Jimmy jib; profesyonel görüntüler elde edilmesine yarayan vinç’e benzeyen görüntüsü ile kaliteli mekanik araçlardır.
Oldukça kaliteli görüntüler elde edilmesine yarayan Jimmy jibler sinema, dizi, film, reklam gibi sektörlerin önemli yardımcı malzemeleri arasındadır.
Canlı yayınlarda, haber bültenlerinde, belgesellerde, futbol maçlarında, klip çekimlerinde kullanılan bu profesyonel kamera sistemleri kullanışlı özellikleri ile de dikkat çekmektedir.
Jimmy jib modelleri sağlamlık yönünden de oldukça iyidir.Yerden destek alabilir yapısı ile sağlamlığını artıran yapısı titrek olmayan sağlam görüntüler elde edilmesini sağlamaktadır.

Devamı

Jimmy Jib Kullanım Kolaylığı
Kameralar pek çok alanda kullanılabilen ürünlerdendir. Hemen her çeşidi bulunan bu ürünlerle yapılan çekimlerde ise yüksek kalite ve farklı çekim avantajlarını yakalamak için çeşitli kamera sistemleri tercih edilmektedir. Bu sistemlerin başında gelen Jimmy jibler ise terazi şeklinde olan ve her yöne hareket edebilen özelliği ile bir kamera sayesinde çok farklı noktalardan çekim yapılmasına imkân vermektedir. Genel çekimlerden farklı açı çekimlerine kadar her alanda profesyonel kamera kullanımını kolaylaştıran bu ürün kısa sürede kurulabilen ve kolaylıkla taşınabilen yapısı sayesinde pek çok kameramanın da verimli çalışmalar yapmasını sağlamaktadır. Kullanım açısından farklı modellerde üretilen Jimmy Jib sistemleri dış mekân çekimlerinden set çekimlerine kadar her yerde tercih edilmektedir.

Devamı

Terazi şeklinde bir ucuna kameranın döşendiği diğer bir ucuna ağırlıkların konulduğu bu sistemlere Jimmy Jib denmektedir.

Jimmy Jib nedir? Sorusunun cevabı ile yazımıza başlamış bulunmaktayız. Profesyonel kamera sistemleri olan bu kaliteli cihazlar her türlü amaca hizmet edebilmesi için tasarlanmıştır.

Bilindiği gibi ülkemizdeki dizi sektörünün namı yurt dışına kadar yayılmıştır. Böyle büyüklüğe erişmiş bir sektörün Jimmy Jib gibi teknolojik cihazları kullanması en doğru seçim olacaktır. Zoom’lu ve Zoom’suz çekimler yapılabilmesine olanak tanıyan bu kameralar ile HD kalitesinde görüntüler elde edilmesi mümkündür.

Devamı