Jimmy Jibler her alanda ve zeminde çalışmaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Alt tepsisi, tripot şekildeki ayakları, ayaklarındaki ve gövdesindeki kelepçe ve halat sistemleri, tekerlekleri, frenleri ve özel geliştirilmiş birleştirme yapısı ile Jimmy Jib yer yüzündeki tüm zeminlerde kullanılabilir. Düğün, kına, nişan, mevlüt, doğum günü, kutlama, parti, lansman, reklam, kısa film, film, reklam filmi, albüm, klip, mezuniyet, açılış çekimi yapabilirsiniz jimmy jiple. Toprak arazi, taşlık arazi, çimenlerin üstü, mera, çayır, tarla, sokak, salon, düğün salonu, kına salonu, spor salanu, açık havada, tüm hava şartlarında ve tüm zemin çeşitlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmurlu, karlı, rüzgarlı, sıcak, soğuk, tipili… tüm hava şartlarında güvenli birşekilde jimmy jipi kullanbilirsiniz.

Jimmy jib sağlam gövdesi, birinci sınıf materyalden üretilmiş parçaları, paslanmaz çelik gövdesi, güvenlik pinleri ve çekme halatları ile son derece güvenlidir. Size tüm zorlu hava şartlarında ve tüm arazilerde kolaylıkla ve güvenli bir şekilde hizmet eder. Özel tekerlekli yapısı ile kolayca tüm arazilerde kullanabilirsiniz jimmy jipi. Rüzgarlı havalarda çekme halatları, güvenlik pinleri, ağırlık merkezi ve özel üretim ağırlıkları ile çektiğiniz görüntüleri sarsılmadan, sorunsuzca çekebilirsiniz. Ayrıca jimmy jipin baş kısmında bulunan 4 aksisli ve üç aksisli motorlar sayesinde geniş alanları tek bir noktadan kolaylıkla ve hızlıca çekebilirsiniz.

Paslanmaz çelik gövdesi ve tüm parçalarında birinci sınıf malzeme kullanılmasından dolayı yağmurlu havalarda jimmy jib vazgeçilmeziniz olacak. Karlı havalarında hesaba katılarak üretildiği tekerlekleri ve tekerleklerindeki frenleri sayesinde buzlu ve karlı zeminlerde kolaylıkla ve hiçbir aksaklık yaşamadan çekimlerinizi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikden üretilen jimmy jib su kenarlarında, nemli havalarda, yağmurda, tipide, karlı havalarda sorunsuz kullanılabilir. İstediğiniz tüm zeminlerde, tüm hava şartlarında ve tüm alanlarında jimy jipi kullanabilirsiniz.