Kameralar farklı ortamlarda yüksek kalitede çekim desteği sunar. Jimmy jip sistemleri de en çok tercih edilen kamera sistemlerinden bir tanesidir.

Jimmy jibler her yöne hareket edebilen özelliği sayesinde farklı noktalarda çekim desteği verebiliyor. Genel çekimlerden farklı açı çekimlerine kadar profesyonel çekim deneyimini şimdi bu araçlarla yerinde yaşayabilirsiniz. Kısa sürede kurulabilen ve her yere taşınabilen yapısı sayesinde verimli çekim teknikleriyle tanışabilirsiniz. Farklı modellerle piyasaya sunulan Jimmy Jib sistemleri dış mekân çekimlerinden set çekimlerine kadar her alanda kullanılıyor.

Kolay Kontrol

Jimmy Jib sistemleri günümüzde kumanda yardımı ile kolayca kontrol edebiliyor. Böylece profesyonel bir çekim desteği veriyor. Kamera ile yapılan çekimlerde görüntü de kaymalar ve titremelerle karşılaşabilirsiniz. Jimmy jib teknolojisi ise çekim esnasında sarsıntı, titreme gibi durumları tamamen ortadan kaldırabiliyor. Bu sayede ise çekimlerde her zaman yüksek kaliteye ulaşılıyor.

Farklı Açılardan Çekim Özelliği

Jimmy jib farklı açılardan çekim desteği sunabiliyor. 30 metreye kadar uzayabilen yapısı ve istenilen yöne dönebilmesi bir kameradan olan beklentilerinizi tamamen karşılıyor. Uzakta bulunan nesneler kısa sürede çok yakın metrajdan çekilebiliyor. Dar mekân çekimlerinde bile daha çekici görüntü alabilmenizi sağlıyor. Jimmy jibler pek çok alandan kontrol edilebilir.

Jimmy jibler kullanım uzun ömürlü ve işlevsel yapısı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Hasar almayan yapısı rahat taşınmasına ve kolay hareket etmesini sağlıyor. Özellikle tekerlekli çeşitlerinde istenilen yönden çekim yapabilirsiniz. Ayak bölümlerinin de kontrol edilebilmesi sizlere büyük bir kullanım avantajı sunuyor.

Profesyonel Çekim Kalitesi

Profesyonel çekim desteği sunan Jimmy jib sistemleri istenilen yerlerde istenilen koşullarda çekim yapabilir. Cihazın kolayca hareket ettirilmesi çekim kalitesinde en iyi sonuçları alabilmenizi sağlıyor. Ayarlanabilir yapısı istenilen ölçülerde hazırlanması ve işlevsel olarak yüksek performansı elde etmesine yardımcı oluyor. Kamera dışında kayıt cihazlarıyla da kullanılabilen Jimmy jib sistemleri cihazın gövdesine monte edilen monitör sayesinde de kolay kontrol imkanı sunuyor. Jimmy jibin üzerine yerleştirilen kablolar ve kumanda sistemleri ile her alanda yüksek kalite çekim deneyimiyle tanışabilirsiniz.