Jimmy jib oldukça profesyonel görüntü alabilme özellikleri ile kaliteli çekimler yapabilmeyi sağlayan tek cihazdır…

Jimmy jib’in özelliklerini aktaracağımız bu yazımızda birbirinden değerli özelliklerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Jimmy jib hızlı kurulum yapılabilir özelliği ile hızlı iş yapılabilmesini sağlayan önemli mekanik cihazlardır. Hızlı kurulum yapılabilme özelliği sayesinde istenilen her mekâna kurulabilir bir yapıda olan bu cihazlar işlerinizi oldukça fazla bir şekilde kolaylaştıracaktır.

Kolay taşınabilir özelliği ile de her ortama taşınabilecek bir yapıda olan Jimmy jibler kaliteli yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Oldukça hafif olan Jimmy jibleri kolayca ve pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Sağlamlık yönünden de oldukça kaliteli olan bu cihazları uzun yıllar kullanabilmeniz mümkündür. Yerden destek alan yapısı ile oldukça sağlam olan bu üst düzey teknolojik sistemler ile bu özelliği sayesinde her açıdan görüntüler elde etmeniz mümkündür.

Jimmy jib’in özellikleri arasında yedek parça bulunabilirliğinin çok kolay olması önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Yedek parçaların kolayca bulunabilmesi sayesinde işlerinizin aksamadan yürümesi mümkündür.Bu yüzden satın alma aşamasında bu özelliğe çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Jimmy jibler 180 derece ve 360 derece açılarla esnek bir yapıda olmalarından dolayı her açıdan görüntüler alabilmenizi sağlamaktadır. Jimmy jib’ten ayrı olarak Mini Jib ve Cine jib gibi türleri de olan jib modelleri bu iki tür ile genellikle dar ofis ve bürolarda çekim yapabilmeyi sağlamaktadır

Tanıtım filmi, reklam çekimleri, film çekimleri gibi aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılan Jimmy jib kamera sistemleri aradığınız kalitedeki tek cihazdır.

Cihazı kullanan operatörün yeteneği ile birleştirildiğinde ortaya muazzam sonuçlar çıkarabilen bu cihazlar aradığınız her istek ve ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Özellikle futbol maçlarında seyircilerin yukarıdan aşağıya doğru taranarak ve titremeden görüntülenebilmesini sağlayan bu teknolojik aletler izleyenleri hayranlık uyandıracak görüntüler ile buluşturmayı sağlamaktadır.

Jimmy jib’in özellikleri esnek yapıda olması, kaliteli görüntüler elde edilmesine olanak tanıması, titremeyen, sarsıntısız görüntüler elde edilmesi ve parçalara ayrılabilir yapısı ile depolanabilmesi ve kolaylıkla taşınabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkabilmektedir.

Bu cihazları profesyonel çekimler elde etmeniz için kullanmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.