Firmamız jimmy jib modelleri ile sizleri bekliyor. Ürünlerimiz uzun yıllar boyunca kalitesini kaybetmeden hizmet verebiliyor. Çekim araçlarımızı sağlam malzemeler ile yüksek mühendislikten destek alarak tasarlıyoruz. Uzun yollar işlevini kaybetmeden çekim yapabileceğiniz Jimmy Jiblerimiz birinci sınıf malzemeden üretilerek elinizin altına geliyor. Her türlü çekimi istediğiniz ortamda ve hava Tüm kameralarla rahatça uyum sağlayan jimmy jibler oldukça uygun fiyatlarda satışa çıkarılıyor. Fiyat performans konusunda sizleri üzmeyecek ürünler tasarlıyoruz. Kullandığımız birinci sınıf materyal, uzun yıllar aşınma yapmadan hizmet verebiliyor.

Kurulum ve kullanma kılavuzlarına bakarak kolayca bu aracı kurabilirsiniz. Yıllarca sorun çıkartmadan çalışabilecek şekilde tasarlanan jimmy jiblerimiz sayesinde işletmenizin bütçesini zorlamadan yüksek kalite çekim deneyiminden yararlanabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların jimmy jib sistemlerini tek bir tıkla adresimizde bulabilirsiniz. Satın aldığınızdan itibaren yaşamadan onarımı ve garantisi için servisimize de gönderebilirsiniz. Mühendislerimiz tarafından tasarlanan yerli üretim jimmy jiplerimiz de Türkiye’nin her noktasına başarılı bir şekilde gönderiliyor.

Profesyonelliğe Adım Atın!

Jimmy jib profesyonel şekilde kamera kontrolü sunan bir araçtır. Günümüzde bu ürünler pek çok farklı alanda çekim yapabilmektedir.

Film ya da dizi çekimler için Jimmy jib pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu özel araç sayesinde yüksek açılardan da kamera titremeden çekim yapabilirsiniz. Yakın çekim konusunda sizlere destek veren Jimmy jip, hem kaliteli hem de istenen kalitede çekimlerin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Farklı ebatlarda üretilen bu araçlar 360 derece çekim kalitesini vadediyor. Kameranın geniş açı yapması için objektif kullanılması yeterlidir.

Jimmy Jib Kullanmak

Ürünü beklentilerinizi karşılayacak çözüm kalitesini sizlere sunabiliyor. Farklı açılardan, en iyi şekilde çekim yapmak için Jimmy jip her zaman yanınızda oluyor. Günümüzde Jimmy jip araçları çok daha uygun fiyatlarda satılıyor. Kaliteli ve fiyat konusunda da avantaj sağlayan bu ürünlerden sizde çok memnun kalacaksınız. Fiyat performans arasındaki ilişkiye bakıldığı zaman Jimmy jip bu konuda sizleri yanıltmıyor. Hangi ebatta jimmyjib kullanacağınız tamamen size kalmış. Böylece özgürce çekim yapabilmenizin de önü açılıyor.